Česky English

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Domů > O nás > Aktuality

Aktuality


ELIS PLZEŇ a. s. NEJ inovátor města Plzně

Za dlouholetý výzkum a vývoj vlastního know-how a inovativních výrobků byla naše společnost v roce 2020 vyhodnocena ve veřejné soutěži na prvním místě a oceněna titulem Nej inovátor města Plzně.

IMG_2723_Innovator.JPG                         200910_NejInovator_1.jpg

www.plzen.eu/o-meste/aktuality/

Uložit

Uložit

Uložit


Publikováno 21. 9. 2020 14:14

FLONET FH30xx - indukční průtokoměr s komunikací MODBUS RTU

Nová řada indukčFLONET FH30xx.v1.jpgních průtokoměrů má zcela nový design elektroniky.

Vyznačuje se širokým rozsahem měření R = 400 a významnou novinkou u tohoto typu průtokoměru je možnost komunikace s nadřazeným systémem pomocí protokolu MODBUS RTU. Průtokoměr je též vybaven možností archivace dat a jejich následnému zobrazení na displeji nebo vyčtení do přenosného počítače. Při vývoji tohoto nového typu průtokoměru jsme zohlednili řadu požadavků našich zákazníků. Tento nový typ je plně využitelný k měření průtoku elektricky vodivých kapalin ve vodárnách, teplárnách a chemickém či potravinářském průmyslu.

V současné době je průtokoměr certifikován pro možnost fakturačního měření: ES přezkoušení typu – indukční vodoměr FLONET FH301x a FLONEX FXx11x (MID MI-001 modul B)

Více informací o tomto průtokoměru naleznete zde

Uložit

Uložit

Uložit


Publikováno 30. 5. 2020 13:00

FLONEX FXx11x - indukční průtokoměr do výbušného prostředí

 

                                                              FLONET_FXx11x_ex2_MID_rev.jpg

 

Tímto výrobkem společnost ELIS PLZEŇ a. s. vstoupila do náročného segmentu chemického průmyslu, který klade na používané výrobky ty nejnáročnější požadavky. Průtokoměr je certifikován dle norem ATEX / IEC a je vybavený komunikací MODBUS RTU. Lze jej využít k průmyslovému měření průtoku elektricky vodivých kapalin ve výbušném prostředí v chemickém a petrochemickém průmyslu.

Věříme, že tento certifikovaný průtokoměr, splňující požadavky moderního trhu, zaujme naše stávající i budoucí zákazníky.

 

 Více informací o tomto průtokoměru naleznete zde.

 

Uložit

Uložit

Uložit


Publikováno 30. 5. 2020 12:33