Česky English

Fulltext

Drobečková navigace

Domů > Výrobky > Měření hladiny > Radarové hladinoměry TOKYO KEIKI

Radarové hladinoměry TOKYO KEIKI

Ke stažení:

Firma ELIS PLZEŇ a. s. je distributorem výrobce radarových hladinoměrů - japonské společnosti TOKYO KEIKI INC. pro Českou a Slovenskou republiku a ve vybraných zemích Evropy. Radarové hladinoměry se používají k bezkontaktnímu měření hladiny média.

Hlavní výhody radarových hladinoměrů TOKYO KEIKI

 • Bezkontaktní měření převážně v uzavřených nádobách

 • Nezávislost měření na teplotě, tlaku a hustotě média i okolního prostředí

 • Japonská kvalita, spolehlivost a nenáročnost na údržbu

 • Široký rozsah uplatnění v mnoha průmyslových aplikacích

 • Možnost umístění i ve výbušném prostředí (typ MRG-10)

Použití radarových hladinoměrů TOKYO KEIKI

Široké uplatnění v průmyslových aplikacích, zejména ve vodárenství, potravinářství, farmacii, ale také v chemickém či petrochemickém průmyslu.

Princip měření radarovým hladinoměrem TOKYO KEIKI

Princip měření je založen na radarové technologii, měření doby průletu signálu odraženého od hladiny měřeného média. Bezkontaktní měření hladiny není závislé na tlaku či teplotě okolního prostředí. Zanedbatelná je také hustota, teplota nebo tlak měřeného média.


Zobrazeny 2 položky
 • MRF-10

  Radarový hladinoměr MRF-10 japonské firmy TOKYO KEIKI je snímač výšky hladiny s HART protokolem a napájením proudovou smyčkou. Princip měření je založen na radarové technologii, měřící dobu průletu signálu odraženého od měřeného média.


 • MRG-10

  Radarový hladinoměr MRG-10 japonské firmy TOKYO KEIKI je určený k měření výšky hladiny vody v uzavřených nádržích. Je opatřen displejem, komunikací HART a napájení je přes proudovou smyčku. Hladinoměr je určen k měření hladiny i ve výbušném prostředí.


Zobrazeny 2 položky