Česky English

Fulltext

Drobečková navigace

Domů > Aplikace > Chemický průmysl

Chemický průmysl

Chemické a petrochemické společnosti tvoří základ výrobního průmyslu a jsou propojeny s nejdůležitějšími odvětvími průmyslu po celém světě. Hrají ústřední roli, pokud jde o udržitelný rozvoj naší společnosti. Bez chemie by nebyla žádná řešení pro hlavní výzvy naší doby. Doprava, změna klimatu, ochrana životního prostředí a zdravotnictví jsou jen několik příkladů.
Výkonnost výrobního závodu závisí nejen na velikosti zařízení, ale také na dalších faktorech. Těmi jsou dostupnost, spolehlivost, kvalita výrobku a výtěžek. S tím souvisí požadavek minimální spotřeby energie a materiálového využití, snížení množství odpadu a souběžných látek a snižování nákladů na vlastnictví. To vše bývá spojeno s podmínkou rychlého a jednoduchého spuštění a vypnutí systému, s jeho minimálním zatížením, často v extrémních podmínkách prostředí. Vynikající a přesná měřicí a řídicí technika, založená na inovativních měřicích a analytických metodách, se tak stává základním řešením.

V oblasti chemického průmyslu doporučujeme tyto produkty:

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů